Ostatnia aktualizacja artykułu: 2 czerwca 2021
Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie kierunku: Zamówienia publiczne
Bardzo często chcąc uzyskać wymarzoną posadę albo dostać awans trzeba poszerzać swoje kwalifikacje. Z tego powodu dużo osób decyduje się na studia podyplomowe, które pozwalają na nabycie nowych umiejętności. Jednym z chętniej wybieranych kierunków są Zamówienia publiczne online, kierunek oferowany przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Uczelnia ma ponad 20-letnie doświadczenie i oferuje przystępne ceny oraz ciekawą formę prowadzenia zajęć online. Jakie są korzyści z ukończenia kierunku podyplomowego Zamówienia publiczne?
Praca w oświacie oraz urzędach państwowych gwarantuje stabilne zatrudnienie oraz możliwość awansu. Absolwent kierunku Zamówienia publiczne będzie zaznajomiony z wszystkimi aspektami procesu składania zamówień publicznych, a także ich udzielania, kontrolowania oraz realizowania. Wiedza z tego zakresu przyda się w wielu dziedzinach. Szczególnie skorzystają z niej prywatni przedsiębiorcy, którzy chcą składać swoje oferty do przetargów publicznych. Ponadto umiejętności zdobyte na tych studiach podyplomowych będą dobrym uzupełnieniem w pracy księgowego czy doradcy finansowego oraz w wszystkich zawodach, w których pracownicy wykonują pracę związaną z budżetowaniem czy zarządzaniem środkami publicznymi nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie całej Unii Europejskiej.
Po ukończeniu kierunku Zamówienia publiczne w Wyższej Szkole Kształcenia zawodowego przed absolwentem otwiera się wiele ścieżek kariery, między innymi w instytucjach kontrolnych zajmujących się weryfikacją procedur udzielania zamówień publicznych oraz na stanowiskach kierowniczych w jednostkach sektora finansów publicznych, na stanowiskach urzędniczych i administracyjnych. Ze względu na tryb niestacjonarny tych studiów podyplomowych, możliwe jest pozostanie aktywnym zawodowo, a realizacja materiału za pośrednictwem platformy e-learningowej to idealne rozwiązanie, ponieważ można studiować w dowolnym momencie. Jednocześnie studenci mają do dyspozycji wszelkie potrzebne materiały oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowcą. Uczelnia posiada certyfikat ISO, a studia są prowadzone na podstawie Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.