Gospodarka nieruchomościami. Zarządzanie, wycena i utrzymanie nieruchomości (2 sem) online

Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie kierunku: Gospodarka nieruchomościami. Zarządzanie, wycena i utrzymanie nieruchomości

Wiele osób pracujących w swoim wyuczonym zawodzie w pewnym momencie rozważa poszerzenie swoich kwalifikacji, aby móc pełnić także inne obowiązki i otrzymywać wyższe wynagrodzenie w miesiącu. Dlatego decydują się oni na różnego typu kursy. Jednak dużo lepszą alternatywą są studia podyplomowe. Szczególnie ciekawą ofertę proponuje Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego. Jest to uczelnia, która działa od blisko 20 lat i nieustannie się rozwija z myślą o potrzebach swoich studentów. Z uwagi na dostępne technologie, a także potrzeby rynku, zajęcia prowadzone są online. Jest to duże udogodnienie, ponieważ osoby czynne zawodowo mogą z łatwością połączyć swoje obowiązki ze studiami. Program mogą realizować w dogodnym dla nich momencie. Nie trzeba dodatkowo marnować czasu na dojazdy. Dużą zaletą jest także brak jakichkolwiek dodatkowych opłat, z którymi trzeba się liczyć studiując stacjonarnie (np. dojazd, parking, mieszkanie).

Kierunkiem, który bez wątpienia jest warty uwagi to: gospodarka nieruchomościami, zarządzanie, wycena i utrzymanie nieruchomości (2 sem) online. Program studiów jest realizowany przez 298 godzin, czyli przez dwa semestry. Celem kształcenia, jest wyposażenie studentów w niezbędną wiedzą i umiejętności, dotyczące zarządzania, a także wyceny i utrzymania nieruchomości. Absolwenci będą mogli wykonywać zawód zarządcy nieruchomościami lub rzeczoznawcy majątkowego i mogą oni znaleźć zatrudnienie np. w jednostkach samorządu terytorialnego, w firmach deweloperskich, doradczych, w instytucjach pozarządowych oraz w bankach.

Wszyscy absolwenci uzyskają uprawnienia państwowe, a także świadectwo zgodne z wymaganiami, takie same jak absolwenci studiów stacjonarnych. Warto zaznaczyć, że program jest realizowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z 12 czerwca 2014 roku na temat wymogów dla studentów studiów podyplomowych na kierunku wycena nieruchomości. Osoby, które pragną uzyskać państwowe uprawnienia w zakresie zawodu rzeczoznawcy majątkowego, chcą pracować w tym zawodzie, lub pogłębić swoją wiedzę dotyczącą rynku nieruchomości i aspektów związanych z nieruchomościami z pewnością powinny rozważyć ofertę Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.