Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie: https://studia-pedagogiczne.pl/oferta/src-BlogStudiaPedagogiczne

Edukacja to nie jest jedynie cel ekonomiczny dla nauczyciela wykładającego lekcje uczniom, ale także spełnienie wielu celów pozaekonomicznych, kulturowych oraz społecznych. Rozwój osobisty, wzbogacenie wiedzy, znaczenie tych celów w życiu praktycznie każdego człowieka zmienia się z wiekiem. Wziąć to pod uwagę musi każdy nauczyciel, który nie może przychodzić do szkoły, jak do zwyczajnej pracy, gdzie wykonuje swoje podstawowy obowiązki przez osiem godzin. Musi poczuć misję, która natchnie go do przeprowadzenia naprawdę wyjątkowych zajęć dla grup uczniów. Ważny dlatego dla pedagogów jest rozwój, o który nieustannie należy dbać. W przeciwnym razie dojdzie do stagnacji, monotonia zabierze jakąkolwiek ochotę do pracy, a tym samym do szerzenia misji nauczania młodych ludzi.

Taki też cel przyświeca Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, która swoje wszystkie siły przerzuciła do nowatorskiej metody nauczania, kształcenia kadry nauczycielskiej. Mianowicie chodzi o studia dla nauczycieli online, kursy e-learningowej, które mają taką samą wartość podobnie jak studia podyplomowe. Wspomniana placówka działa od blisko 20 lat, a potwierdzeniem renomy tej instytucji jest wpis do ewidencji uczelni. Dodatkowo to również instytucja szkoleniowa, która jest powołana do prowadzenia zajęć, kursów oraz studiów mających nadać uprawnienia zawodowe. Popiera tą działalność Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Szkolenia odbywające się drogą internetową, to przede wszystkim szansa dla osób, które chcą poszerzać wiedzę, swoje horyzonty, ale nie mają na to najzwyczajniej czasu. Nauka online to brak konieczności opuszczania miejsca zamieszkania, możliwość rozpoczęcia nauki o dowolnej porze, z dowolnego miejsca. Uzyskanie w ten sposób uprawnień w żaden sposób nie jest czymś gorszym od ścieżki stacjonarnej. Przygotowanie w ten sposób nauczyciela do kolejnych etapów swojego rozwoju zawodowego sprawia, że poziom edukacji w Polsce może ulec poprawie. To także coś nowego dla zarówno osoby dopiero rozpoczynającej swoją ścieżkę zawodową w edukacji, ale też dla bardziej doświadczonych pedagogów.

Forma e-learningowa jest komfortowa, a także postępowa z duchem czasu. Dzięki czemu można zaoszczędzić czas, nie trzeba przerywać kontynuowanych przez siebie dotychczasowych obowiązków, a przede wszystkim to możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, które z pewnością mogłyby zostać przeznaczone na ciągłe dojazdy i noclegi, podczas szkoleń stacjonarnych. Studia dla nauczycieli online w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego są gorąco polecane przez rzesze absolwentów!