Kurs przygotowanie pedagogiczne

Obecnie zwracamy uwagę, żeby w nauczaniu teoria była powiązana z praktyką – dr Magdalena Malik

Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie: https://studia-pedagogiczne.pl/kursy/618/studia/podyplomowe/przygotowanie-pedagogiczne-dla-nauczycieli-przedmiotow-lub-zajec-prowadzonych-w-szkole-podstawowej-i-ponadpodstawowej-teoretycznych-przedmiotow-zawodowych-oraz-praktycznej-nauki-zawodu/src-blogNauPrzedZaw

Przygotowanie pedagogiczne jest narzędziem w pracy nauczyciela pozwalającym na zdobycie wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin, które przekładają się na realia pracy w szkole oraz możliwość zatrudnienia. Biorąc pod uwagę wybór studiów podyplomowych nie trudno zauważyć, że kierunków i instytucji prowadzących jest bardzo wiele. Dlatego przed dokonaniem zapisu warto zweryfikować organizatora studiów w rejestrze POLON oraz sprawdzić, czy prowadzi studia zgodnie z aktualnymi przepisami. Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego znajduje się ww. systemie pod numerem 208, natomiast wszystkie kierunki prowadzone są zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Studia trwają 3 semestry i nadają kwalifikacje z zakresu przygotowania pedagogicznego.

W WSKZ możemy szybko, stosunkowo tanio i w przyjemnej formule przyswoić nową wiedzę i umiejętności wymagane w codziennej pracy nauczyciela, bowiem Uczelnia oferuje studia podyplomowe (kursy kwalifikacyjne) w trybie online. Dla wielu może to stanowić idealny sposób do zdobycia niezbędnych kwalifikacji zawodowych. Internetowa forma zajęć jest równa poziomem w stosunku do edukacji stacjonarnej, a nawet jest lepsza – uczymy się wtedy, gdy mamy czas i chęci. Do zaliczenia będą 3 semestry zajęć, na które składają się 270 godzin lekcyjnych i 150 godzin praktyk. Wykonanie kursu przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli jest receptą na sukces i pewny start w nowym zawodzie, bo daje gwarancję otrzymania wymaganych uprawnień pozwalających rozpocząć lub kontynuować pracę na stanowisku nauczyciela lub pedagoga.

W przypadku chęci zapisania się na kurs z zakresu przygotowania pedagogicznego prosimy o kontakt mailowy z działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.