Nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach branży handlowej (HAN) Poznań

Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie: https://studia-pedagogiczne.pl/kursy/4866836/studia/podyplomowe/nauczanie-przedmiotow-zawodowych-w-ramach-branzy-handlowej-han/src-BlogNauczHandel

Handel jest jedną ze światowych potęg. Dlatego tak wiele osób uczy się o tej dziedzinie, aby też móc w niej pracować. Wbrew pozorom handlowiec to nie tylko osoba, która pracuje jako sprzedawca czy przedstawiciel terenowy firmy. Praca w handlu oznacza bardzo dużo różnych miejsc pracy, a nawet wykonywanie różnych zawodów. Oczywiście może to być sprzedawca, ale równie dobrze i analityk. W Polsce popularne są szkoły ponadpodstawowe, które dają edukację z dziedziny handlu. Są to między innymi technika handlowe czy szkoły zawodowe. Ponieważ młodzież jest zainteresowana nauką w takich placówkach, potrzebni są też nauczyciele, którzy mogli by w nich uczyć.

Oznacza to, że w wielu szkołach przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie trwał nabór na nauczycieli, którzy mogą uczyć przedmiotów zawodowych w ramach branży handlowej. Zdobycie uprawnień do nauki takich przedmiotów dla każdego nauczyciela będzie korzystne, ponieważ daje to więcej możliwości znalezienia pracy lub po prostu pracy w większym wymiarze godzin, co jest równie istotne przed wzgląd na wysokość zarobków. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad znalezieniem nowej pracy lub chcesz uczyć jeszcze jednego albo kilku przedmiotów, to warto już teraz zapisać się na studia podyplomowe.

Studia podyplomowe Nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach branży handlowej (HAN) w Poznaniu dostępne są także online w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Na tej Uczelni zdobędziesz wykształcenie pozwalające na nauczanie kolejnych przedmiotów. W ofercie są też inne kierunki studiów dedykowane pedagogom i nauczycielom. Warto jednak wiedzieć, że studia online w WSKZ są prowadzone na podstawie Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Mimo, że są to wygodna edukacja, to spełnia wszystkie normy, które ustalane są przez ministerstwo.

Ucząc się przez Internet mamy możliwość szybkiego uzyskania nowych kompetencji zawodowych. Do tego pracując na cały etat, o wiele łatwiej będzie nam pogodzić naukę przez e-learning z pracą, niż jakbyśmy musieli co weekend jechać na uczelnie, aby tam się uczyć. Dzięki takiemu modelowi nauczania możemy oszczędzić czas i pieniądze, a do tego uzyskać rzetelne świadectwo ukończenia studiów.