Socjoterapia (z uprawnieniami do prowadzenia zajęć specjalistycznych)


Cena:  340 zł (czesne)

   

Dziś 17% taniej 410 PLN


ilość wpłat: 103 semestry
Ocena słuchaczy:8.9
195 opinii

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej


Kierunek studiów: Socjoterapia (z uprawnieniami do prowadzenia zajęć specjalistycznych)


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Charakter studiów: studia kwalifikacyjne


Z wykorzystaniem metod kształcenia: online (e-learning)


Cel:

Celem studiów na wybranym kierunku jest zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć specjalistycznych – grup socjoterapeutycznych z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami zachowania i problemami emocjonalnymi.


Czas trwania studiów: 3 semestry (w tym 60 godzin praktyk)


Opis kierunku:

Studia podyplomowe na wskazanym kierunku ukierunkowane są na pozyskanie kwalifikacji z zakresu socjoterapii i specjalistycznej pracy z grupą. Absolwenci kierunku nabędą umiejętności, które pozwolą prowadzić grupy edukacyjne rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne ich uczestników. Słuchacz, po ukończeniu studiów, posiądzie uprawnienia do prowadzenia warsztatów umiejętności psychospołecznych, grupy wsparcia i rozwoju osobistego.

Program wskazanego kierunku ma na celu przekazanie wiedzy zarówno merytorycznej, jak i praktycznej z dziedziny zdrowia psychicznego, psychologii dzieci i młodzieży, a także wykorzystywania współczesnych technik psychoterapii. Uczestnik studiów podyplomowych pozna również tajniki radzenia sobie ze stresem oraz proces uzależnień u dzieci i młodzieży.


Adresaci:

Studia skierowane są do pedagogów oraz psychologów posiadających wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.

W przypadku braku posiadania przygotowania pedagogicznego, uczelnia WSKZ umożliwia słuchaczom zapisanie się na dwa kierunki jednocześnie. Zapisując się równolegle na dwa kierunki, słuchacz otrzymuje rabat w wysokości 25% na kierunek z zakresu przygotowania pedagogicznego.

Celem uzyskania rabatu prosimy o napisanie wiadomości mailowej na adres kontakt@studia-pedagogiczne.pl