Socjoterapia (z uprawnieniami do prowadzenia zajęć specjalistycznych)

Cena: 360 zł (czesne)
Liczba wpłat: 10
Liczba semestrów: 3

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

Ocena słuchaczy: 195 opinii
8.9
< powrót do oferty

Kierunek studiów: Socjoterapia (z uprawnieniami do prowadzenia zajęć specjalistycznych)


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Charakter studiów: studia kwalifikacyjne


Z wykorzystaniem metod kształcenia: online (e-learning)


Cel:

Celem studiów na wybranym kierunku jest zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć specjalistycznych – grup socjoterapeutycznych z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami zachowania i problemami emocjonalnymi.


Czas trwania studiów: 3 semestry (w tym 60 godzin praktyk)


Opis kierunku:

Studia podyplomowe na wskazanym kierunku ukierunkowane są na pozyskanie kwalifikacji z zakresu socjoterapii i specjalistycznej pracy z grupą. Absolwenci kierunku nabędą umiejętności, które pozwolą prowadzić grupy edukacyjne rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne ich uczestników. Słuchacz, po ukończeniu studiów, posiądzie uprawnienia do prowadzenia warsztatów umiejętności psychospołecznych, grupy wsparcia i rozwoju osobistego.

Program wskazanego kierunku ma na celu przekazanie wiedzy zarówno merytorycznej, jak i praktycznej z dziedziny zdrowia psychicznego, psychologii dzieci i młodzieży, a także wykorzystywania współczesnych technik psychoterapii. Uczestnik studiów podyplomowych pozna również tajniki radzenia sobie ze stresem oraz proces uzależnień u dzieci i młodzieży.


Adresaci:

Studia skierowane są do absolwentów studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, na dowolnym kierunku (specjalności), posiadających przygotowanie pedagogiczne.

W przypadku braku posiadania przygotowania pedagogicznego, Uczelnia WSKZ umożliwia słuchaczom zapisanie się na dwa kierunki jednocześnie. Zapisując się równolegle na dwa kierunki, słuchacz otrzymuje rabat w wysokości 25% na kierunek z zakresu przygotowania pedagogicznego.

Celem uzyskania rabatu zachęcamy do dokonania rejestracji i opłacenia pierwszego kierunku, który nie jest przygotowaniem pedagogicznym.

Kolejno w panelu studenta, prosimy o przejście do zakładki "Moje wykształcenie", kliknięcie "Potwierdź posiadanie przygotowania pedagogicznego” oraz "Nie posiadam przygotowania pedagogicznego". Następnie należy wypełnić ankietę i wybrać kierunek z zakresu przygotowania pedagogicznego, a bonifikata w wysokości 25% naliczy się automatycznie.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o napisanie wiadomości mailowej na adres: kontakt@studia-pedagogiczne.pl

Pobierz program kierunku