Nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach branży drzewno-meblarskiej (DRM) Szczecin

Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie: https://studia-pedagogiczne.pl/kursy/4866750/studia/podyplomowe/nauczanie-przedmiotow-zawodowych-w-ramach-branzy-drzewno-meblarskiej-drm/src-BlogDrzewnoMeb

Drewno to materiał używany od tysięcy lat. Jednak obecnie nie służy tylko do ogrzewania domów czy tworzenia przedmiotów użytkowych. Można je wykorzystać również do pracy artystycznych. Obecnie meble wykonane z litego drewna wróciły do łask, ponieważ są bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki. Dlatego zakłady produkcyjne oraz firmy projektujące drewniane meble chętnie zatrudniają pracowników. Dlatego można powiedzieć, że związanie przyszłości z pracą w branży drzewnej jest świetnym pomysłem.

W wielu miastach otwierane są szkoły ponadpodstawowe, w których można znaleźć kierunek zawodowy lub techniczny związany z obróbką drewna czy produkcją mebli. Do takich szkół zatrudniani są nie tylko nauczyciele przedmiotów ogólnych, ale przede wszystkim przedmiotów zawodowych. Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz zmienić pracę lub uczyć dodatkowych przedmiotów, zastanów się nad uzyskaniem kwalifikacji, które pozwolą Ci na pracę w takiej szkole. Połączenie nauki przedmiotów ogólnych z zawodowymi, dla nauczyciela, jest bardzo korzystne. Zwłaszcza, jeśli Twój podstawowy przedmiot ma mało godzin.

Dobrą ofertą dla Ciebie mogą być studia podyplomowe Nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach branży drzewno-meblarskiej (DRM) w Szczecinie. Jeśli nie zdążyliśmy na rekrutację na ten kierunek, albo po prostu Szczecin jest daleko od nas warto zapisać się na ten sam kierunek metodą online. Takie studia dostępne są w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Studiowanie online daje możliwość uzyskania odpowiedniego wykształcenia w krótkim czasie. A przede wszystkim uczymy się wtedy, kiedy chcemy, zatem można z łatwością pogodzić pracę zarobkową z nauką i nie rezygnować z niczego.

Na tej Uczelni studia są prowadzone na podstawie Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Dzięki temu mamy pewność, że po ich ukończeniu otrzymane świadectwo będzie dla nas przepustką do uzyskania pracy zawodowej, na jakiej nam zależy. Nie tylko sam kierunek studiów jest ważny, ale też uczelnia na jakiej studiujemy. Wyższa Szkoła Kształcenia zawodowego ma ponad 20 lat doświadczenia oraz posiada certyfikat ISO, co pozwala uznać ją za uczelnię renomowaną i odpowiednią do uzyskania na niej wykształcenia, które chcemy przedstawić pracodawcy.