Zamówienia publiczne Łódź

Ostatnia aktualizacja artykułu: 2 czerwca 2021

Więcej informacji na temat studiów znajdziesz na stronie kierunku: Zamówienia publiczne

Kto powinien zapisać się na studia podyplomowe zamówienia publiczne, dostępne np. Łodzi? Nauka na tym profilu ma na celu przygotowanie słuchaczy do pełnienia różnych funkcji w procesie udzielania oraz uzyskiwania publicznych zamówień, a także przygotowanie do uruchomiania procedur z nimi związanych. Słuchacze zapoznają się też z aspektami organizacyjnymi i prawnymi, które są związane z zamówieniami publicznymi.

Studia podzielono na 2 semestry, na które składają się 162 godziny. Kwalifikacje, które uzyska absolwent mogą się okazać niezwykle przydatne w pracy na stanowisku specjalisty Działu Zamówień Publicznych, w jednostkach które są zobowiązane do stosowania ustaw dotyczących Praw Zamówień Publicznych, a także w pracy w instytucjach, które zajmują się weryfikacją procedur towarzyszących udzielaniu zamówień publicznych. Ponadto absolwenci będą mogli znaleźć pracę w jednostkach sektora finansów oraz pracę na stanowiskach związanych z prawem jak np. radca prawny. Adresatami kierunku zamówienia publiczne są przede wszystkimi osoby, które biorą aktywny udział w realizowaniu zamówień publicznych i odpowiadające za gospodarowanie środkami publicznymi, a także osoby, które nadzorują wydawanie środków publicznych i kontrolują prawidłowe ich udzielanie.

Gdzie możemy zapisać się na studia z zakresu zamówień publicznych? Najlepiej do Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego, która od blisko 20 lat działa z sukcesami na rynku edukacyjnym. W swoim funkcjonowaniu kieruje się ona przede wszystkim dobrem studentów, dlatego nieustannie stara się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom. Wszystkie kierunki studiów oferowane przez WSKZ prowadzone są przez Internet, a dzięki temu osoby zainteresowane mogą pogodzić naukę z pracą zawodową. Ponadto nie muszą oni wydawać dodatkowych pieniędzy na transport, nocleg czy obiady. Aby rozpocząć naukę wystarczy wybrać satysfakcjonujący kierunek, zarejestrować się w systemie i dokonać wymaganej opłaty. Absolwenci otrzymają takie same dyplomy potwierdzające ich kwalifikacje jak osoby, które ukończyły studia w trybie stacjonarnym. Warto także podkreślić, że program każdego profilu został opracowany przez zespół specjalistów w oparciu o aktualne Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.